Kategorie

Dywaniki samochodowe MULTIPASSFORM tylne czarne

  • Dywaniki samochodowe MULTIPASSFORM tylne czarne
  • Dywaniki samochodowe MULTIPASSFORM tylne czarne

Producent: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kod produktu: 5-8215-785-4010

Kolor: czarny
Dostępność: towar chwilowo niedostępny, napisz lub zadzwoń
Ilość:
Cena:23.1zł brutto
18.8zł netto
Wysyłka:
Bezpłatny odbiór w sklepie fabrycznym Kegel-Błażusiak:

Produkty powiązane

     

Profilowane dywaniki  MULTIPASSFORM - wiele dywaników miarowych w jednym produkcie. Dzięki zastosowaniu wielu wypukłych linii na materiale można docinać dywaniki tak, aby dopasować je do konkretnego samochodu. Wystarczy odciąć odpowiedni, zaznaczony wypukłymi krawędziami fragment dywanika. Po docięciu brzegi dywanika w dalszym ciągu zakończone będą wysoką, zamkniętą krawędzią. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej wysokości brzegów i użebrowań „zbierają” pył, piasek, śnieg, wodę i inne zanieczyszczenia wnoszone do samochodu na obuwiu. Dywaniki MULTIPASSFORM wykonane są bardzo trwałego, dobrej jakości surowca – gumy NBR-wodoodpornej; odpornej na przecieranie, zginanie oraz niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych takich jak mróz i wysokie temperatury. Dywaniki nie sztywnieją na mrozie a także nie miękną pod wpływem wysokich temperatur. Wyposażone są w kolce antypoślizgowe od spodu, co zapewnia im dobrą przyczepność do podłoża. 

Mogą Państwo zakupić oddzielnie dywaniki tylne i przednie lub skompletować cały zestaw. Pełna powtarzalność produkcji zapewnia niezdecydowanym możliwość skompletowania całości w dowolnym przedziale czasowym – bez obaw, że produkty z kolejnych partii będą się różnić kolorem, kształtem czy fakturą materiału.

Produkt ekologiczny oznaczony znakiem ”Q”. Produkt firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że  produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Do produkcji użyto surowców najwyższej jakości, a ich produkcja odbyła się z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. 

Wysoka jakość produktu potwierdzona jest gwarancją udzielaną na okres 24 miesięcy od daty zakupu. 

 

Materiał:
PCV modyfikowany z uszlachetniaczami

 

Rozmiar: uniwersalny
TABELA ROZMIAROWA - żeby zobaczyć tabelę, kliknij w zielony tekst. 

 

Skład opakowania:
2 dywaniki tylne dla pasażerów.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję


Przymierz i odbierz produkt