Kategorie

Dobierz rozmiar

Pokrowiec na rower BASIC GARAGE, długość 160-175 cm

  • Pokrowiec na rower BASIC GARAGE, długość 160-175 cm
  • Pokrowiec na rower BASIC GARAGE, długość 160-175 cm

Producent: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kod produktu: 5-3889-241-3021

Dostępność: w magazynie, wysyłka w 48h!
Ilość:
Cena:33.7zł brutto
27.4zł netto
Wysyłka:
Bezpłatny odbiór w sklepie fabrycznym Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Wodoodporny i paroprzepuszczalny pokrowiec ochronny na rower Basic Garage.

Zrobiony z z mocnego, wodoodpornego i paroprzepuszczalnego materiału wielowarstwowego, zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz pokrowca. Zachowuje szczelność, jednocześnie zapobiegając gromadzeniu się wilgoci wewnątrz pokrowca. Dobrze dopasowuje się do pojazdu. Poprzez swoją konstrukcję oraz szczególne właściwości, skutecznie chroni cały pojazd (wraz z dolnymi partiami) przed niekorzystnym wpływem środowiska. Odporny na działanie promieni UV. Chroni przed deszczem, śniegiem, szronem, wiatrem, pyłem z kwiatów, liśćmi, sokami z drzew, ptasimi odchodami. Zapobiega blaknięciu, matowieniu lakieru oraz elementów chromowanych. Zabezpiecza przed większością zarysowań. Ogranicza korozję. Dzięki silnemu mocowaniu za pomocą ściągacza, gwarantuje bezpieczeństwo nawet w razie silnych podmuchów wiatru. Pokrowiec bardzo łatwo zakłada się i ściąga, a po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Od wewnętrznej strony pokrowca materiał jest gładki, bezpieczny dla lakieru, gdyż nie powoduje rysowania. Wykonany w kolorze jasno popielatym- stonowanym i praktycznym. Pokrowiec BASIC GARAGE na rower to produkt wielosezonowy, który będzie służył Ci przez wiele lat.

Markowy produkt firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że  produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Do produkcji użyto surowców najwyższej jakości, a ich produkcja odbyła się z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. 

Montaż:
Wkładać na względnie czysty rower w sposób zaprezentowany na zdjęciu a następnie maksymalnie mocno zaciągnąć elastyczny ściągacz.

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

   

Materiał:
wodoodporny materiał wielowarstwowy

  

Rozmiar: L
Długość: 160-175 cm 
Wysokość: 90-100 cm 
Szerokość: 50-60 cm

Rozmiar L na standardowy rower górski i kolarzówkę.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję


Przymierz i odbierz produkt