Kategorie

O marce 

Historia marki Kegel-Błażusiak


Historia firmy Kegel-Błażusiak sięga 1979 roku. Właśnie wtedy dwaj bracia Błażusiakowie rozpoczęli swoją działalność w rodzinnej miejscowości - Nowym Targu. Pełni energii i pasji, ze wszystkich sił dążyli do wspólnego celu. Nie zważając na przeciwności losu, podążali za swoimi marzeniami. Ich wytrwałość i ciężka praca wkrótce przyniosły skutek. Dzisiejsze przedsiębiorstwo Kegel-Błażusiak jest jednym z czołowych polskich producentów branży odzieży i obuwia roboczego oraz pokrowców samochodowych.


Otwarcie niewielkiej, rodzinnej wytwórni było pierwszym krokiem braci Błażusiaków w dążeniu do celu. Produkowali wówczas jedynie odzież roboczą na niewielką skalę. Pierwsza produkcja miała miejsce w domu prywatnym. Z początku drobne przedsięwzięcie, niebawem nabrało rozpędu i działało pełną parą. Interes się rozwijał, więc szybko podjęto decyzję o budowie większych zakładów produkcyjnych. Otwarto nowe zakłady w Ochotnicy, Nowym Targu i Jabłonce. Rosło również zatrudnienie, a zykłe maszyny zastąpiono automatami. Nowoczesny sprzęt znacznie przyśpieszył produkcję. Rozszerzono asortyment wzbogacając ofertę o kolejne produkty przy zachowaniu wysokiej jakości. Niebawem po odzieży roboczej przyszedł czas na pokrowce i plandeki samochodowe a kolejnym krokiem była produkcja butów roboczych. 

 

             

 

 Dziś firma Kegel-Błażusiak jest prężnie działającym przedsiębiorstwem z ponad 30-letnią tradycją. Zatrudnia ponad 300 wykwalifikowanych pracowników w trzech nowoczesnych fabrykach.

 

              

  

              

 

 Firma wytwarza produkty najwyższej jakości, które cieszą się uznaniem w całej Europie. Do produkcji wyykorzystywane są wyłącznie sprawdzone surowce, pochodzące od zaufanych dostawców. Wysoką jakość naszych produktów podkreślają liczne certyfikaty techniczne oraz gwarancje.

 

              

 

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć niezwykle atrakcyjną ofertę. Jesteśmy nastawieni na zaspokajanie potrzeb naszych klienta i staramy się zawsze sprostać ich wymaganiom.

  

           

 

Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były zawsze jak najwyższej jakości. Życzymy Państwu, aby sukces firmy Kegel-Błażusiak stał się również Państwa sukcesem.


Kontynuuj Zakupy

Przymierz i odbierz produkt