Kategorie

Pokrowiec zwiększający komfort fotela COMFORT plus, rozmiar L

  • Pokrowiec zwiększający komfort fotela COMFORT plus, rozmiar L
  • Pokrowiec zwiększający komfort fotela COMFORT plus, rozmiar L

Producent: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kod produktu: 5-2512-218-4011

Dostępność: w magazynie, wysyłka w 48h!
Ilość:
Cena:58.4zł brutto
47.5zł netto
Wysyłka:
Bezpłatny odbiór w sklepie fabrycznym Kegel-Błażusiak:

Pokrowiec Comfort Plus to nowa wersja pokrowców Comfort produkowana z materiału żakardowego na grubej 10 mm piance. Dzięki specjalnej konstrukcji i specjalnemu materiałowi, fotele z założonym pokrowcem Comfort Plus stają się miększe i wygodniejsze oraz wyglądają atrakcyjnie jak fotele lotnicze. Pokrowiec Comfort Plus pełni także funkcję ochronna zwiększając trwałość fotela. Pokrowiec jest mocny i wytrzymały. Słabo nagrzewa się w lecie i izoluje od zimna w zimie. Pokrowiec ochrania cały fotel wraz z bokami i zagłówkiem. Ochrona zagłówka połączona jest z całością pokrowca. Pokrowiec zapewnia bezpieczeństwo, gdyż przystosowany jest do foteli z bocznymi poduszkami powietrznymi AirBag. Może być stosowany zarówno na fotel dla kierowcy jak i pasażera. Pokrowiec prezentuje się bardzo atrakcyjnie a fotel dzięki niemu przypomina wizualnie fotel lotniczy. Pokrowce są bardzo uniwersalne w pozytywnym znaczeniu tego słowa i dobrze układają się na fotelach, ale aby jeszcze bardziej zwiększyć dopasowanie do foteli klienta, pokrowce Comfort Plus produkujemy w dwóch rozmiarach L i XL. 

Komplet wyposażony jest w specjalne klamerki, a do materiału wszyte są mocowania, co przy pomocy dołączonej obrazkowej instrukcji obsługi zapewnia bardzo łatwy montaż. Pokrowce charakteryzują się wysoką żywotnością, odpornością na ścieranie i łatwością utrzymania. Można bez obaw prać je w temperaturze 40°- zgodnie z zaleceniami na metce. 

Markowy produkt firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że  produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Do produkcji użyto surowców najwyższej jakości, a ich produkcja odbyła się z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. 

 

Materiał:
100% poliester

 

Kolor:
czarny

 

Wymiary: L
Szerokość oparcia: 50-54 cm
Szerokość siedziska: 48-52 cm
Długośc całkowita: 132-138
Comfort Plus produkujemy w dwóch rozmiarach L i XL

 

Opakowanie zawiera:
1 pokrowiec 

 

 

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję


Przymierz i odbierz produkt